Skąd zamówić catering świąteczny? Rzemieślnicze propozycje dla wymagających

Organizujesz wigilię firmową 2022? Fantastycznie. To dobra okazja do tego, by zintegrować zespół, a przy okazji symbolicznie podziękować im za trud całorocznej pracy. Najlepiej, jeśli imprezie towarzyszy nie tylko podniosła atmosfera, ale też jakościowy catering świąteczny. Ale gdzie go zamawiać? Podpowiadamy. 

Jakościowy catering firmowy na święta. Czyli jaki dokładnie? 

Oto, czym powinien charakteryzować się dobry catering firmowy na święta

  1. Dobry stosunek ceny do jakości. W przypadku takiej imprezy jak wigilia firmowa liczy się koszt za porcję (za osobę). Powinna ona być umiarkowana, bo zwykle jedzenie zamawia się z większym zapasem.
  2. Rzemieślnicza jakość przyrządzania. Standardy cateringowe wzrastają z roku na rok. Na rynku panuje spora konkurencja i wybijają się tylko ci dostawcy, który oferują coś naprawdę wyjątkowego. Na przykład, jak Smile&Wine, rzemieślniczą jakość, która mówi sama za siebie.
  3. Świeżość. Wszystkie dania i przystawki muszą dotrzeć na miejsce imprezy w nienagannej formie, a poza tym powinny cieszyć oko i zmysł smaku przez długie godziny. Dlatego warto zwracać uwagę na to, by produkty były jak najświeższe.
  4. Niezawodność. Dobry kontakt z restauracją, elastyczne podejście i wysoki poziom obsługi klienta dają gwarancję tego, że nawet w dniu wigilii firmowej nic nie zaskoczy organizatorów “na minus”. 

 

Wszystko to ostatecznie wpływa na fakt, że impreza jest udana i zapamiętana na długi czas.   

Świąteczny catering rzemieślniczy w Bielsku-Białej 

Chcesz zamówić catering na wigilię firmową w Bielsku-Białej? Świetnie się składa. W tym mieście restauracja premium Smile&Wine przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę. 

Szczegóły znajdziesz poniżej. 

 

Do wyboru:

Do wyboru:

 

Do wyboru:

 

 

TUTAJ dowiesz się szczegółów na temat proponowanego menu i sposobu zamawiania na swoją wigilię firmową 2022 w Bielsku-Białej.  

Idealny catering na wigilię firmową w Warszawie i okolicach 

Warszawa to wymagający kulinarnie region, w którym trzeba się wykazać i wyróżnić niepowtarzalnym smakiem. 

Z myślą o pozostaniu najbardziej konkurencyjną restauracją z cateringiem w stolicy, przygotowaliśmy bardzo rozbudowaną i wysublimowaną propozycję menu na tegoroczną wigilię firmową:

 

Do zestawu wchodzą następujące specjały:

 

Zupy do wyboru: 

Danie główne do wyboru: 

Deser:

Napoje:

Pod TYM LINKIEM znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, potrzebne do zorganizowana rzemieślniczego cateringu świątecznego 2022 w Warszawie

Czemu warto inwestować w catering rzemieślniczy?

Profesjonalnie przygotowany catering rzemieślniczy na firmową imprezę świąteczną to coś, co docenią wszyscy pracownicy, a wśród nich z pewnością znajdą się wytrawni smakosze.

Jeśli więc jako organizator chcesz pozytywnie zaskoczyć wszystkie swoje zespoły i działy, koniecznie zainwestuj w taką usługę gastronomiczną.

Zapraszamy do kontaktu ze Smile&Wine już dziś! Im wcześniej, tym lepiej. 

01.12.2022


Smile&Wine

Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję