Smakuj życie wszystkimi zmysłami

poznaj nasz wyjątkowy koncept kulinarny

Dobre jedzenie wymaga uwagi i skupienia. By poczuć pełnię smaków i cieszyć się chwilą trzeba zaangażować zmysły i otworzyć się na nowe doznania. Nasze nietuzinkowe potrawy zawsze serwujemy w towarzystwie dobrego wina, przy akompaniamencie wyjątkowej muzyki i w otoczeniu inspirujących wnętrz. Podane w ten sposób cieszą nie tylko podniebienia, lecz budzą zmysły do życia.

Wołowina marki premium

Nasz flagowy produkt to wołowina pod różnymi postaciami. Pochodzi od byków i jałówek z wolnego wybiegu ras Highland, Angus i Hereford. Ich mięso cechuje się najwyższymi walorami smakowymi, jest soczyste, odpowiednio marmurkowate, z niewielką ilością tłuszczu okrywowego. W restauracjach na południu Polski wołowinę sprowadzamy z ekologicznej hodowli spod Opola, gdzie bydło karmi się wyłącznie trawą, a życie byków przebiega bez dodatkowego stresu.

  • Steki
    Wszystkie nasze steki są sezonowane co najmniej 28 dni, serwujemy je w towarzystwie specjalnego masła i z samodzielnie dobranymi dodatkami w postaci warzyw, ziemniaków lub frytek. Mięso pochodzi z odmian wołowiny - Highland, Angus oraz Hereford. Znajdziesz u nas steki zarówno w klasycznych cięciach, np. Ribeye czy T-Bone, jak i w tych mniej standardowych, np. Cote de Beuf.
  • Burgery
    Smile&Wine kontynuuje najlepsze tradycje Zdrowej Krowy, nie mogło więc u nas zabraknąć autorskich burgerów klasy premium. Podajemy je w bułkach własnej receptury wypiekanych specjalnie dla nas w towarzystwie sosów własnej produkcji i z najświeższymi warzywami.

Dania główne

Na wytrawny lunch lub kolację

Każda z naszych restauracji oferuje kilka dań głównych, wśród których oprócz potraw mięsnych, zawsze znajduje się także świeża ryba oraz danie bezmięsne, zwykle inspirowane kuchnią włoską lub azjatycką.

Przystawki i sałatki

Coś na ząb

Masz ochotę na coś lekkiego i podanego z gracją? A może na przekąskę do wyśmienitego wina lub piwa? Skorzystaj z szerokiej oferty przystawek i sałatek, które serwujemy w wersjach mięsnych, z grillowanymi serami, krewetkami lub warzywami.

Zielonym do góry!

Czyli coś dla wegetarian

W naszych restauracjach znajdziecie także potrawy, które zaskakują kompozycją świeżych składników i niezwykłych aromatów, a nie ma w nich nawet grama mięsa. Tworzymy je z intencją i pomysłem, by każdy fan roślinnej kuchni mógł dobrać coś wyjątkowego dla siebie. Idziemy o zakład, że skuszą nie tylko wegetarian!


Smile&Wine

Dbamy o jakość naszej strony internetowej, więc używamy na niej plików cookie. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie.
Akceptuję